Psací pera Parker


Značka Parker je v oblasti psacích potřeb v dnešní době již doslovným pojmem. Jedná se totiž o luxusní pera, která se vyznačují vysokou kvalitou. Pera Parker za sebou mají poměrně dlouhou historii, která je spojována s tehdejším učitelem Georgiem Saffordem Parkerem, který si přivydělávat prodejem psacích potřeb. Protože to byl člověk poctivý a ochotný, cítil se za to, co prodal plně zodpovědný. Pokud se stalo, že pero nepsalo nebo na něm byl i jakýkoliv jiný problém, poskytnul opravu. Postupem času se rozhodl, že by mohl přijít s něčím lepším. Jeho snem byla výroba vlastních psacích per, to se mu záhy vyplnilo a v roce 1989 bylo pero Parker patentováno.

V současné době jsou pera Parker nabízena v mnohých variacích. Jedná se zejména o plnící, kuličková nebo keramická pera. Pera Parker jsou synonymem luxusu a nevšedního provedení. Díky tomu jsou vhodné například i pro špičkové manažery. Tento originální dárek však může potěšit naprosto kohokoliv, třeba i vašeho partnera.

Psací pera Parker IM

Psací pera Parker IM

Psací pera Parker IM jsou symbolem dokonalosti a jedinečné kvality. Psaní se tak stává rázem něčím úplně novým. Parker IM se díky svému provedení bude líbit doslova každému. Je úplně jedno, jestli jste podnikatel nebo student. Proč si nepořídit něco, co vás bude charakterizovat? Pera Parter IM je správnou volbou!

Psací pera Parker Jotter

Psací pera Parker Jotter

Parker Jotter patří mezi jednu z nejznámějších a vůbec nejoblíbenějších řad z kategorie luxusních psacích per značky Parker. Oceníte především vysokou kvalitu, líbivé a stylové designové provedení a v neposlední řadě i příznivou pořizovací cenu. Není se tak čemu divit, že díky perům Jotter bude ještě více zohledněna sociální stránka psaní. Plnící a kuličková pera Jotter jsou k dispozici v nejrůznějších barevných provedeních.

Psací pera Parker Urban

Psací pera Parker Urban

Parker Urban je označení pro mladou a svěží skupinu vysoce luxusní psacích potřeb značky Parker. Uvítají ji tak především ti, kteří touží po kompromisu mezi konzervativní kvalitou a moderním vzhledem. Parker Urban nabídne netradiční tvary plné kreativity. Posouvá kulturu psaní zase o úroveň výše. Potěšte se a vyberte si dle vašich představ. 

Psací pera Parker Vector

Psací pera Parker Vector

Psací pera Parter Vector představují klasické pojetí symbolu kvality. Jedná se o spojení propracované manuální zručnosti a jednoduchosti. Pera Parker Vector se budou líbit všem, kteří se nespokojí jen tak s ledajakými psacími potřebami. Díky široké paletě provedení si jistě na své přijdou jak mladší, tak i starší ročníky téměř všech sociálních zařazení.